Η ομάδα
μας

Rewilding Europe

συντονιστής δικαιούχος

Annette Mertens

Annette Mertens

Διευθύντρια του Προγράμματος LIFE
annette.mertens@rewildingeurope.com

Dana Bezdíčková

Dana Bezdíčková

Οικονομική Διευθύντρια Προγραμμάτων LIFE
dana.bezdickova@rewildingeurope.com

Deli Saavedra

Deli Saavedra

Περιφερειακός Διευθυντής
deli.saavedra@rewildingeurope.com

Rewilding Rhodopes

συνδικαιούχος

Stoycho Stoychev

Stoycho Stoychev

Διευθυντής για θέματα Προστασίας
stoycho.stoychev@rewildingeurope.com

Stefan Avramov

Stefan Avramov

Υπεύθυνος Βιοποικιλότητας
stefan.avramov@rewildingeurope.com

Desislava Kostadinova

Desislava Kostadinova

Διοικητική Συντονίστρια
desy.kostadinova@rewildingeurope.com

Nelly Naydenova

Nelly Naydenova

Υπεύθυνη Επικοινωνίαςnelly.naydenova@rewildingeurope.com

Zoritsa Stavreva

Zoritsa Stavreva

Υπεύθυνη για θέματα Επιχειρηματικότητας

Bulgarian Society for the Protection of Birds

συνδικαιούχος

Svetoslav Spasov

Svetoslav Spasov

Διευθυντής Προγράμματος
svetoslav.spasov@bspb.org

Dobromir Dobrev

Dobromir Dobrev

Συντονιστής του Προγράμματος
dobromir.dobrev@bspb.org

Volen Arkumarev

Volen Arkumarev

Υπεύθυνος για θέματα Προστασίας

Nikolay Terziev

Nikolay Terziev

Εκπαιδευτής και κηδεμόνας σκύλων
nikolai.terziev@bspb.org

Vanya Georgieva

Vanya Georgieva

Τεχνική Συνεργάτης
vanya.georgieva@bspb.org

Georgi Popgeorgiev

GIS Expert

WWF Greece

συνδικαιούχος

Constantinos Liarikos

Κωνσταντίνος Λιαρίκος

Επικεφαλής προγραμμάτων προστασίας και λειτουργειών
c.liarikos@wwf.gr

Natasha Maragou

Νατάσα Μαραγκού

Υπεύθυνη διοίκησης προγραμμάτων
n.maragou@wwf.gr

Theodora Skartsi

Θεοδώρα Σκαρτσή

Υπεύθυνη προγράμματος Έβρου του WWF Ελλάς
d.skartsi@wwf.gr

Elzbieta Kret

Ελισάβετ Κρετ

Ερευνήτρια πεδίου
e.kret@wwf.gr

Ιόλη Χριστοπούλου

Υπεύθυνη πολιτικής για το φυσικό περιβάλλον

Ελληνική Ορνιθολογική Εταιρεία

συνδικαιούχος

Georgios Sgouros

Γεώργιος Σγούρος

Διευθυντής

Victoria Saravia

Victoria Saravia

Υπεύθυνη προστασίας

Konstantina Ntemiri

Κωνσταντίνα Ντεμίρη

Υπεύθυνη Πολιτικής

Panos Kordopatis

Πάνος Κορδοπάτης

Υπεύθυνος προστασίας

Ioannis Mantadis

Ιωάννης Μαντάδης

Λογιστής

Ίδρυμα για την Προστασία των Γυπών

συνδικαιούχος

José Pedro Tavares

José Pedro Tavares

Διευθυντής
j.tavares@4vultures.org

Jovan Andevski

Jovan Andevski

Υπεύθυνος θεμάτων παράνομης δηλητηρίασης των γυπών
j.andevski@4vultures.org

Franziska Lörcher

Franziska Lörcher

Science officer
f.loercher@4vultures.org

Alice Gama

Υπεύθυνη Οικονομικών
a.gama@4vultures.org