Екип

Rewilding Europe

Координиращ бенефециент

Annette Mertens

Анет Мертенс

Мениджър LIFE проекти
annette.mertens@rewildingeurope.com

Dana Bezdíčková

Дана Бездичкова

Мениджър финанси
dana.bezdickova@rewildingeurope.com

Deli Saavedra

Дели Сааведра

Регонален мениджър
deli.saavedra@rewildingeurope.com

Rewilding Rhodopes

Партньор по проекта

Stoycho Stoychev

Стойчо Стойчев

Директор по природозащитата
stoycho.stoychev@rewildingeurope.com

Stefan Avramov

Стефан Аврамов

Експерт Биоразнообразие
stefan.avramov@rewildingeurope.com

Desislava Kostadinova

Десислава Костадинова

Аминистративен кooрдинатор
desy.kostadinova@rewildingeurope.com

Nelly Naydenova

Нели Найденова

Отговорник Комуникацииnelly.naydenova@rewildingeurope.com

Zoritsa Stavreva

Зорица Ставрева

Oтговорник предприемачество

Българското дружество за защита на птиците

Партньор по проекта

Svetoslav Spasov

Светослав Спасов

Ръководител проект
svetoslav.spasov@bspb.org

Dobromir Dobrev

Добромир Добрев

Координатор по проекта за България
dobromir.dobrev@bspb.org

Volen Arkumarev

Волен Аркумарев

Отговорник природозащитни дейности

Nikolay Terziev

Николай Терзиев

Отговорник екип с кучета за търсене на отрови
nikolai.terziev@bspb.org

Vanya Georgieva

Ваня Георгиева

Технически асистент
vanya.georgieva@bspb.org

Георги Попгеоргиев

ГИС Експерт

WWF Гърция

Партньор по проекта

Constantinos Liarikos

Константинос Лиарикос

Отговорник програми
c.liarikos@wwf.gr

Natasha Maragou

Наташа Мараго

Администратор на проекта за WWF Гърция
n.maragou@wwf.gr

Theodora Skartsi

Теодора Скарци

Ръководител на проект Еврос за WWF Гърция
d.skartsi@wwf.gr

Elzbieta Kret

Елжбиета Крет

Полеви асистент
e.kret@wwf.gr

Йоли Кристопоули

Отговорник природозащитни политики

Гръцко орнитологично дружество

Партньор по проекта

Georgios Sgouros

Георгиос Сгурос

Директор

Victoria Saravia

Виктория Саравия

Мениджър природозащита

Konstantina Ntemiri

Константина Нтемири

Отговорник природозащитни политки

Panos Kordopatis

Панос Кордопатис

Отговорник природозащитни дейности

Ioannis Mantadis

Йоанис Мантадис

Счетоводител

Фондация за опазване на лешоядите

Партньор по проекта

José Pedro Tavares

Хосе Таварес

Mениджър проект
j.tavares@4vultures.org

Jovan Andevski

Йован Андевски

Отговорник по проблема с отровите
j.andevski@4vultures.org

Franziska Lörcher

Франциска Льоешер

Science officer
f.loercher@4vultures.org

Alice Gama

Financial officer
a.gama@4vultures.org